zvezdi4ka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zvezdi4ka

Z@ h{]ra $ f@nt@ziq
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Представете се!

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Karolin^Moon
Ab0vE The LaW
Karolin^Moon


Брой мнения : 184
Age : 34
Location : Из дебри тилилейски... :P
Registration date : 24.10.2007

Представете се! Empty
ПисанеЗаглавие: Представете се!   Представете се! Icon_minitimeСря Окт 24, 2007 7:12 pm

Не се плашете, а смело се представете! Smile
Върнете се в началото Go down
https://zvezdi4ka.bulgarianforum.net
Jumpy_birD
Evil Cookie
Jumpy_birD


Брой мнения : 63
Age : 31
Registration date : 26.10.2007

Представете се! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 2:04 pm

Ъъ, казвам се Йоана. От Пловдив съм, зодия Овен. Понякога съм злобна, ама не е нарочно. Оу, мразя почти всички тинейджъри, затова доста често се случва да се гавря с някои от най-тъпите. Слушам всичко без поп-фолк, поп, хип-хоп, рап и каквото има още такова подобно. Уча в математическа гимназия. Razz Сега покрай тая стачка съм леко полудяла, ама няма нищо. Искам да си направя сини, зелени и лилави кичури, но отнема много време и първо трябва да се изруся, затова още не съм го направила. Понякога си купувам един оцветяващ шампоан (червен) и се боядисвам. Харесва ми, а и пада след 1 седмица + това не е толкова червено и ме радва. Както и да е, не знам какво друго да кажа, затова питайте. Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/zigolinka
the countess
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
the countess


Брой мнения : 466
Age : 33
Location : Замъкът на Аладин:)
Registration date : 25.10.2007

Представете се! Empty
ПисанеЗаглавие: buuuu!   Представете се! Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 4:14 pm

Az sum The CoUNteSS of MontE CriSTo hhihihihihih i su6to OF the WOLfs! Razz priqtno mi e!Jiveq vav varna i u4a v nghni''konstantin preslavski''...obi4am jivotnite i imam nqkolko-ku4e jeki i zaek choki...i braaat hahhaha...zeleno,oranjevo,4erveno i 4erno sa mi lubimi cvetove.mmm obojavam muzika i nai-ve4e Green Day ama slu6am absolutno vsi4ko.Lubimite mi knigi:''Graf Monte Kristo'',''Pod igoto'',''Harry Potter'',''Beliqt zub'' i drygi scratch sq ne se se6tam...ina4e sum mn vesela Very Happy poprincip ama ne se znae kakvo moje da mi skimne Twisted Evil e tui e pove4e pitaite
Върнете се в началото Go down
Rosuto_ookami
любопитно дете
любопитно дете
Rosuto_ookami


Брой мнения : 43
Age : 33
Location : Северния полюс
Registration date : 25.10.2007

Представете се! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 10:31 pm

Добре укоражихте ме да пусна и аз. Embarassed
Ами от Варна съм и също уча в НГХНИ Константин Преславски в паралелките с рисуване съм.Също съм пробвала оцветяващия балсам,обаче всичките калъфки на възглавниците станаха розови и минах на боя обаче бързо ми омръзна и сега набирам кураж да се боядисам в лилаво.Много обичам животните-главно тези с козина,вълците са ми любимите.В момента слушам LP но имам песни на greenday evanesence kelly clarkson nickelback и много други.В момента се кефя на японски песни не съм сигурна какъв стил са.Тук трябва да спомена ,че много харесвам анимета Rolling Eyes Не слушам българска музика.Като цвят ми харесват черното и червеното,но любемият ми е лилаво/макар че изобщо не го нося/ Ами не се сещам за друго в момента.

Междодругото името под аватарчето ми означава загубн вълк-защото съм много загубена tongue
Върнете се в началото Go down
ReD^bLo0deD^HeArT
омагьосан
омагьосан
ReD^bLo0deD^HeArT


Брой мнения : 181
Age : 34
Location : 7h3 5tH DiM3n5i0n :Pp~
Registration date : 24.10.2007

Представете се! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 2:37 am

Драсте Rolling Eyes

Име: Димитрина
Рождена дата: 16.09.1990 (Дева)
Брат/сестра: брат, Недко, 10
Домашен любимец: котка, безименна, 1-2 годишна
Град: Варна
Училище: 1ЕГ
Любим цвят: май май червено, обаче ме радват и черното, бялото, лилавото, а учудващо ми ходи всичко :Р
Любимо число: 5
Любимо животно: котка, обаче ако имах възможност щях пантера да си взема... и да си я кръстя Багира... напрао му завиждам на Маугли
Любимо цвете: Роза от момче... романтично е... иначе орхидея Smile
Хоби: четене и рисуване
Най-чести занимания: киснене пред компа, слушане на музика, срещи с приятели
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Представете се! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Представете се!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
zvezdi4ka :: Категории :: Форумците-
Идете на: