zvezdi4ka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zvezdi4ka

Z@ h{]ra $ f@nt@ziq
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 "Зарязаха ме"

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
trouvemoi
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
trouvemoi


Брой мнения : 368
Age : 34
Location : Capital elwen town
Registration date : 29.10.2007

"Зарязаха ме" Empty
ПисанеЗаглавие: "Зарязаха ме"   "Зарязаха ме" Icon_minitimeСря Ное 14, 2007 9:12 am

"зарязаха ме"
Случвало ли ви се е да го казвате или дори да го чуете?
Как реагирате в тези случай?
Към кого се обръщате?
А вие зарезвали ли сте някого?
Защо сте били с този човек изобщо?
Върнете се в началото Go down
the countess
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
the countess


Брой мнения : 466
Age : 33
Location : Замъкът на Аладин:)
Registration date : 25.10.2007

"Зарязаха ме" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Зарязаха ме"   "Зарязаха ме" Icon_minitimeСря Ное 14, 2007 9:42 am

Кой не е чувал тези дууми?Аз лично не съм зарязвала никого...по-скоро съм го отрязвала "Зарязаха ме" 988800 е то не е смешно де...мен не са ме зарязвали,но за всечко си има време
Върнете се в началото Go down
trouvemoi
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
trouvemoi


Брой мнения : 368
Age : 34
Location : Capital elwen town
Registration date : 29.10.2007

"Зарязаха ме" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Зарязаха ме"   "Зарязаха ме" Icon_minitimeСря Ное 14, 2007 9:56 am

"Зарязаха ме" 185130 "Зарязаха ме" 185130 "Зарязаха ме" 185130
Върнете се в началото Go down
the countess
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
the countess


Брой мнения : 466
Age : 33
Location : Замъкът на Аладин:)
Registration date : 25.10.2007

"Зарязаха ме" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Зарязаха ме"   "Зарязаха ме" Icon_minitimeСря Ное 14, 2007 10:00 am

Мммм тия кавички как да ги разбирам?
Върнете се в началото Go down
ReD^bLo0deD^HeArT
омагьосан
омагьосан
ReD^bLo0deD^HeArT


Брой мнения : 181
Age : 34
Location : 7h3 5tH DiM3n5i0n :Pp~
Registration date : 24.10.2007

"Зарязаха ме" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Зарязаха ме"   "Зарязаха ме" Icon_minitimeСря Ное 14, 2007 1:37 pm

trouvemoi написа:
"зарязаха ме"
Случвало ли ви се е да го казвате или дори да го чуете?
Как реагирате в тези случай?
Към кого се обръщате?
А вие зарезвали ли сте някого?
Защо сте били с този човек изобщо?


Когато някой каже "зарязаха ме" в прав текст и напиращи сълзи не знам как да реагирам. Мисля че най-логичната реакция е да прегърнеш човека, да му дадеш едно рамо да се отпусне, да си излее мъката, да каже каквото му е на сърце и т.н. Човек трябва да е добър слушател. Настойчивите въпроси са неуместни. През сълзи човек се опитва да си изкаже чувствата, но точно в такъв емоционален момент членоразделянето те затруднява, пък камо ли рационалното мислене...

Аз лично никога не съм го казвала, защото не съм изпитвала нужда. Чувам хората казват "не знам какво ще правя без него/нея" и това ми звучи преувеличено. Не мога да си представя да се чувствам зависима от времето си прекарано с даден човек. Може би ако някога изпитам тази липса при продължителна раздяла с някого, ще знам, че съм по-близо до любовта отколкото някога съм била. И ако някога се почувствам слаба и имам нужда да поговоря с някого, знам че няма да съм сама и това ми дава сигурност Smile

А зарязването е мн кофти работа. Когато човек е зарязан е просто. Не казвам, че е лесно... просто е. Зарязан си, точка. Ти си жертвата, мъчно ти е... Но когато ти си лошия във връзката (или по-точно в края й) не знаеш какво да кажеш, чувстваш се кофти, а сякаш нямаш право ти да си този, който се оплаква... защото идват въпроси от типа "Добре де, защо аджеба ходи с него" или "Като ти е мъчно, защо скъса"... Просто не върви. Ама как да обясниш, че държиш на този човек, въпреки че си разбрал, че той не е човекът за теб, защото по някакъв начин те е разочаровал, било то не с изневяра или нещо такова, а просто в несъвместимост в характерите... Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
trouvemoi
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
trouvemoi


Брой мнения : 368
Age : 34
Location : Capital elwen town
Registration date : 29.10.2007

"Зарязаха ме" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Зарязаха ме"   "Зарязаха ме" Icon_minitimeЧет Ное 15, 2007 8:17 am

така си е аз също не съм била зарязвана за щастие
Върнете се в началото Go down
Tyler
фръкнал галош
Tyler


Брой мнения : 19
Registration date : 27.10.2007

"Зарязаха ме" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Зарязаха ме"   "Зарязаха ме" Icon_minitimeЧет Дек 06, 2007 7:06 pm

Да те зарязват е полезно
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





"Зарязаха ме" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Зарязаха ме"   "Зарязаха ме" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
"Зарязаха ме"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
zvezdi4ka :: Категории :: Проблеми :: ...свързани с любовта или здравето-
Идете на: