zvezdi4ka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zvezdi4ka

Z@ h{]ra $ f@nt@ziq
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Женски списания

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
ReD^bLo0deD^HeArT
омагьосан
омагьосан
ReD^bLo0deD^HeArT


Брой мнения : 181
Age : 34
Location : 7h3 5tH DiM3n5i0n :Pp~
Registration date : 24.10.2007

Женски списания Empty
ПисанеЗаглавие: Женски списания   Женски списания Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 11:40 am

За тези списания има две мнения - положително и отрицателно Smile

Някои смятат, че тези списания имат целта да накарат нормалните жени да се чувстват дебели(което естествено не го споменават директно...Тяхната позиция е "Щом е с вас, значи ви харесва как изглеждате, придобийте малко самочувствие", а на следващата страница има липоопънато маце на реклама на крем против целулит), гардероба им е ужасно празен, козметиката им за нищо не става, мъжете им не щат да спат с тях и те трябва всеки път да си просят секса и да са настоятелни и завоевателни, предизвикателни, като в същото време внушават колко е важно да пръскаш луди пари за скъпо бельо, което няма да носиш повече от 2 минути на обличане. И в същото време мъжът де факто се нуждае от няколко целувки по врата, пълна чиния с любимото ядене и липса на мач по телевизията и толкоз.

Други обаче са на мнение, че когато мъжът вече спечели сърцето на една жена всъщност следващата стъпка във връзката е жената да задържи мъжа и от време на време не е излишно да получиш някой друг съвет как да разнообразиш подхода си, да влезеш в роля, как по нов начин да промениш прическата или аутфита си по модата, за да му напомниш на манекенка и подсъзнателно да изпълниш фантазиите...
Да не говорим че секса не е единствената тема във списанието, а има и сума ти съвети в областта на професионалния успех, има клюки около известни личности, има секси снимки на яки батковци, има здравни страници, козметични съвети и т.н.


Наясно съм, че не съм на 40, още по-малко пък съм омъжена или целулитна и сбръчкана, просто давам две аргументирани и противоположни гледни точки, като за начало на темата :Р Оттам нататъка нещата са в ръцете на юзера Wink

та... какво ви е вашето мнение? Далеч съм от мисълта, че това са единствените възможни, имайки предвид колко са крайни, а средностатистическият човек принципно няма навика да е краен...
Върнете се в началото Go down
the countess
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
the countess


Брой мнения : 466
Age : 33
Location : Замъкът на Аладин:)
Registration date : 25.10.2007

Женски списания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски списания   Женски списания Icon_minitimeПон Окт 29, 2007 7:19 pm

мнението ми е положително,защото има и някои интересни неща,а и много често са полезни.но естествено не е нужно да следваме стриктно модните тенденции,описани там Женски списания 27466 щот не винаги са много сполучливи -Женски списания 596648 Женски списания 185130
Върнете се в началото Go down
ReD^bLo0deD^HeArT
омагьосан
омагьосан
ReD^bLo0deD^HeArT


Брой мнения : 181
Age : 34
Location : 7h3 5tH DiM3n5i0n :Pp~
Registration date : 24.10.2007

Женски списания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски списания   Женски списания Icon_minitimeПон Окт 29, 2007 10:19 pm

Аз мисля, че трябва да си ги четем, щото има много интересни неща, обаче винаги да си имаме едно на ум, че едно списание няма отговорите на всичко и да си караме живота какво си искаме в модна, любовна, козметична, професионална и вскякаква насока Smile
Върнете се в началото Go down
the countess
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
the countess


Брой мнения : 466
Age : 33
Location : Замъкът на Аладин:)
Registration date : 25.10.2007

Женски списания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски списания   Женски списания Icon_minitimeВто Окт 30, 2007 9:37 am

Еми ДА аз ги чета,Ама много ЧЕСто не съм САГЛАсна и точно Си ПРАвя,каквото НА МЕн ми се СТРУва добре! Razz
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Женски списания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски списания   Женски списания Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Женски списания
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
zvezdi4ka :: Категории :: Книги, списания...-
Идете на: