zvezdi4ka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zvezdi4ka

Z@ h{]ra $ f@nt@ziq
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Прически :)

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
ReD^bLo0deD^HeArT
омагьосан
омагьосан
ReD^bLo0deD^HeArT


Брой мнения : 181
Age : 34
Location : 7h3 5tH DiM3n5i0n :Pp~
Registration date : 24.10.2007

Прически :) Empty
ПисанеЗаглавие: Прически :)   Прически :) Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 12:35 pm

ей тва е!Прически :) Istockphoto_528265_funky_hairstyle

xaHXaHxAHxHA

Tва беше лирическо отклонение Smile
Та кажете какви прически ви кефят за момичета, за момчета... всякакви.
За какви случаи, на кои облекла какви прически отиват... Мен лично ме кефят прическите дет Фийби от приятели си прай след 2-3 сезон (дотогава горката е мн дива в косата Very Happy)
Върнете се в началото Go down
ReD^bLo0deD^HeArT
омагьосан
омагьосан
ReD^bLo0deD^HeArT


Брой мнения : 181
Age : 34
Location : 7h3 5tH DiM3n5i0n :Pp~
Registration date : 24.10.2007

Прически :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прически :)   Прически :) Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 1:19 pm

>>> Prom Hairstyles<<<
Прически :) PromHalfUpdo5
Прически :) Wedding-Hairstyle2_img
Прически :) Short-razor
Прически :) Halle_berry_hairstyle_full_
Прически :) Istockphoto_2024175_red_hairstyle
Прически :) Long-hair2 <<< ahxhahxahxha
Прически :) Rita_hayworth_gallery_17 << 40`s hairstyle
Прически :) 2
Прически :) P3
Прически :) Hairstyle1a
Прически :) Em_christinehair1 << wedding hair style
Прически :) P5
Прически :) Phoebe << по отношение прическите на Фийби
Върнете се в началото Go down
Jumpy_birD
Evil Cookie
Jumpy_birD


Брой мнения : 63
Age : 31
Registration date : 26.10.2007

Прически :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прически :)   Прически :) Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 1:42 pm

Стига да не е фешън прическа, всичко одобрявам! Обичам шарените и откачените коси, но освен мен, още не съм срещала втори такъв, така че малко хора с шантави прически познавам. :/
За момчета може и съвсем нормална къса коса, прекалено дълга на много малко отива, но си зависи от човека и формата на главата му. о.О И да я поддържа, разбира се! Оу, къса коса горе-долу до раменете сега ме радва. Rolling Eyes
За момичета може всичко! Ест, и при тях зависи от формата на главата и т.н. Моята коса е средна на дължина, беше и по-дълга, но лятото се подстригах и в началото ми беше странно, защото косата ми беше къса, но постепенно взе да ми харесва и може пак да се подстрижа след като порасне още малко косата ми (макар че не обичам да се подстригвам през зимата).
Малко извън темата - обожавам хора с руси коси и кафеви очи или обратното. =]
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/zigolinka
Karolin^Moon
Ab0vE The LaW
Karolin^Moon


Брой мнения : 184
Age : 34
Location : Из дебри тилилейски... :P
Registration date : 24.10.2007

Прически :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прически :)   Прически :) Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 1:56 pm

Много са яки!
Ама при Фийби по ме кефи блузката tongue !

За мъжки прически Arrow Прически :) Belami__s_Boys_1_by_Mercuralis


За женски прически Arrow
Прически :) Curly_hair_by_MarsFalling
Прически :) Curly_kate_by_Emeralde
Върнете се в началото Go down
https://zvezdi4ka.bulgarianforum.net
ReD^bLo0deD^HeArT
омагьосан
омагьосан
ReD^bLo0deD^HeArT


Брой мнения : 181
Age : 34
Location : 7h3 5tH DiM3n5i0n :Pp~
Registration date : 24.10.2007

Прически :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прически :)   Прически :) Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 2:09 pm

Jumpy_birD написа:
Малко извън темата - обожавам хора с руси коси и кафеви очи или обратното. =]

Надявам се нямаш предвид хора с кафеви коси и руси очи :Р

Как да е Smile за момичета наистина всичко е приемливо в зависимост от сякви неща. Мойта е съвсем нормална кестенява, чуплива дълга на пластове без бретон...

Докат сме на темата какви са ви мненията за бретоните?
Върнете се в началото Go down
Jumpy_birD
Evil Cookie
Jumpy_birD


Брой мнения : 63
Age : 31
Registration date : 26.10.2007

Прически :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прически :)   Прически :) Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 2:20 pm

ReD^bLo0deD^HeArT написа:
Jumpy_birD написа:
Малко извън темата - обожавам хора с руси коси и кафеви очи или обратното. =]

Надявам се нямаш предвид хора с кафеви коси и руси очи :Р

Как да е Smile за момичета наистина всичко е приемливо в зависимост от сякви неща. Мойта е съвсем нормална кестенява, чуплива дълга на пластове без бретон...

Докат сме на темата какви са ви мненията за бретоните?


Е, да де, разбра ме. Laughing
Бретоните ги одобрявам. Вярно, че много хора ги имат, но .. по-добре са от прическите тип "кокошка". Даже майка ме беше навила и аз да си правя, но мразя някой друг да има нещо като моето, камоли 90% от Пловдив, и се отказах. Може като му мине модата да си направя. Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/zigolinka
ReD^bLo0deD^HeArT
омагьосан
омагьосан
ReD^bLo0deD^HeArT


Брой мнения : 181
Age : 34
Location : 7h3 5tH DiM3n5i0n :Pp~
Registration date : 24.10.2007

Прически :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прически :)   Прически :) Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 6:58 pm

Аз никога не съм имала и не съм и искала щото не мисля че ще ми ходи... ама хич.. ддз Smile Инае ме радват тея дет са на една страна и кат си върже на опашка косата и бретона падне отпреде е мн яко Smile Стига да не е кат на грозната бети дет имаше такъв филм
гаден прилепнал такъв... блааа
Върнете се в началото Go down
Karolin^Moon
Ab0vE The LaW
Karolin^Moon


Брой мнения : 184
Age : 34
Location : Из дебри тилилейски... :P
Registration date : 24.10.2007

Прически :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прически :)   Прически :) Icon_minitimeНед Окт 28, 2007 11:22 pm

Прически :) Fabio-salsa
Прически :) Biguine3
Прически :) Lauren_bacall_style
Прически :) Long_full_pic
Прически :) Layer1
Прически :) Events03
Прически :) CRW_6373-r
Върнете се в началото Go down
https://zvezdi4ka.bulgarianforum.net
x_Jl_@-n_E``
любопитно дете
любопитно дете
x_Jl_@-n_E``


Брой мнения : 25
Age : 33
Location : Dryanovo
Registration date : 26.10.2007

Прически :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прически :)   Прически :) Icon_minitimeВто Окт 30, 2007 12:59 am

Ех искам и аз поне да се видя с бретон Прически :) 635441 Ама не може, понеже ми е чуплива косата и това значи да се изправям постоянно Прически :) 109648
Вие какво мислите за чупливите коси? Какви прически са подходящи и изобщо девойките, които имат такъв тип коса, какви прически си правят? Защото аз лично понякога се отчайвам направо... нито права, нито къдрава, а и ако не дай си Боже бухне... става страшно. Предполагам, че не съм само аз така, но може и да греша Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Karolin^Moon
Ab0vE The LaW
Karolin^Moon


Брой мнения : 184
Age : 34
Location : Из дебри тилилейски... :P
Registration date : 24.10.2007

Прически :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прически :)   Прически :) Icon_minitimeВто Окт 30, 2007 11:45 am

x_Jl_@-n_E`` написа:
Ех искам и аз поне да се видя с бретон Прически :) 635441 Ама не може, понеже ми е чуплива косата и това значи да се изправям постоянно Прически :) 109648
Вие какво мислите за чупливите коси? Какви прически са подходящи и изобщо девойките, които имат такъв тип коса, какви прически си правят? Защото аз лично понякога се отчайвам направо... нито права, нито къдрава, а и ако не дай си Боже бухне... става страшно. Предполагам, че не съм само аз така, но може и да греша Rolling Eyes

Мдаа...и аз имам подобни проблеми! Моята коса е къдрава, ама и суха... А като бухне е същински ужас! Купих си кристали за коса , с тях си оформям малко повече къдриците, но ме мързи да седя повече от 5 мин да ги оформям. Те омазняват косата и тя слегва . Понякога се изправям, но гледам да не е много често защото косата се изтощава, а и климата рядко е подходящ. Лятото е прекалено топло, зимата пък мн духа, а есента мн вали... За мен най - подходящо е през есента, но когато не вали! Седяла е 1 седмица права.
Иначе за прически...аз лично нямам голямо разнообразие. Понякога правя така, че пътя да ми е на една страна, друг път си вързвам косата на опашка, понякога прибирам част от косата назад, плета се на плитки (казвали са ми, че ми отиват) . Най-много обичам да ходя с пусната коса, ама ако изглежда добре...
Върнете се в началото Go down
https://zvezdi4ka.bulgarianforum.net
ReD^bLo0deD^HeArT
омагьосан
омагьосан
ReD^bLo0deD^HeArT


Брой мнения : 181
Age : 34
Location : 7h3 5tH DiM3n5i0n :Pp~
Registration date : 24.10.2007

Прически :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прически :)   Прически :) Icon_minitimeВто Окт 30, 2007 9:54 pm

Еми аз имам чуплива, за щастие не проблемна коса, обаче всеки път след къпане има различно мнение косата ми. Понякога се изправя мн яко, др път седи къдравичка и си я харесвам, обаче понякога не се знае кой кичур накъде е, бухва, стърчат космарлаци, омазнява се...

Във всякакви подобни случаи или си я вързвам назади понякога пускам кичур отпред и ми седи доста добре (поне ан фаз, в профил нямам навика да се гледам Razz ) или си вдигам както е модерно сега само там бретон-частта назад с фибичка, слагам шнола или нещо такова,пяна слагам понякога... не внасям особено разнообразие в прическите си... да не говорим за подстрижките си... напоследък си мисля да я боядисам, само че тр се поддържа постоянно да се поднвява цвета... мързи ме ужасно пък и не искам да си я разваля, щото сега много си я харесвам Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Прически :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прически :)   Прически :) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Прически :)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
zvezdi4ka :: Категории :: Мода и красота-
Идете на: