zvezdi4ka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zvezdi4ka

Z@ h{]ra $ f@nt@ziq
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Гафове и издънки

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
ReD^bLo0deD^HeArT
омагьосан
омагьосан
ReD^bLo0deD^HeArT


Брой мнения : 181
Age : 34
Location : 7h3 5tH DiM3n5i0n :Pp~
Registration date : 24.10.2007

Гафове и издънки Empty
ПисанеЗаглавие: Гафове и издънки   Гафове и издънки Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 12:52 pm

всякакви гафове от истинският живот Smile
Кой е бил най-големия ви бисер (ваш или на приятел), каква е най-голямата простотия която сте направили...
Върнете се в началото Go down
the countess
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
the countess


Брой мнения : 466
Age : 33
Location : Замъкът на Аладин:)
Registration date : 25.10.2007

Гафове и издънки Empty
ПисанеЗаглавие: taka   Гафове и издънки Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 4:25 pm

Lele male!Nai-golemite gafove stavat obiknoveno s hora ot protivopolojniq pol...i sega ako trugna da opisvam tctctct! Laughing Laughing Laughing Shocked 6te kaja samo,4e predi godina nqkade bqh luda po edno mom4e i nali se se6tate...kato go vidq i mi se zaviva svqt,nz kakvo da pravq...kakvo da kaja :face: Neutral i zabravqm daje koq sum Suspect (mina mi taq lubov ve4e)i obiknoveno kat go videh i se durjah kat pulna idiotka-toi 4oveka sig ne znae6e 4e su6testvuvam(e malko presileno Neutral )e ''lubovta e slqpa''!i kakvo li ne sum pravila-ti4am v golqmoto do magazina,4e da go sre6tna...abe pulni idiot6tini,no nai-zabavno be6e kogato go sre6tah nqkade izvun y4ili6te i to napulno neo4akvano :cheers: vednuj si stoqh na spirkata s edna poznata,na koqto i bqh govorila za nego i po edno vreme minava avtobusa i gledam az vutre TOI...i se izumih i vuzkliknah...poznatata mi be6e sus slune4evi o4ila i kato 4u,4e toi e v avtobusa gi svali i po4na da se vzira,4e da go vidi affraid ooo ujassss!a az kat podpla6en zaek po4nah da se 4udq kade da se skriq i zad nas ima6e magzin bounce hop hop bez malko da suborq magazina,za da vlqza...a daje nqmah ideq ko da si kupq Rolling Eyes hiihihih ama izmislih tam...i posle kato vidqh 4e avtobusa trugva izlqzaaah...NO! :pale: se okaza 4e sum napravila gaffff-za da se skriq po-burzo Exclamation Shocked po4nah da se butam v poznatata si,koqto puk prave6e vsi4ko vuzmojno da go vidi...a TOI be6e to4no do prozoreca i vidq vsi4ko...i Embarassed ...omg!!! :face: :face: :face: butnah q s vs sila da mi se mahne ot putq i bez malko da sabori butkata s vestnici Rolling Eyes ...posle poznatata mi kaza 4e TOI se e zasmql...6to za izlagaciq scratch o6te se 4udq''kak tui 4udo se slu4i na men?'' a na dr den vsi4ki se pravehme 4e ni6to ne e stanalo confused mislq 4e toi naistina ne pomne6e tongue hahahha kakto i da e!abe i dr ne6ta mn sme6ni sa stavali pak zaradi toq 4ovek ama sega ne mi se razkazvat,4e ve4e 6te me smetnete za jocolor
Върнете се в началото Go down
ReD^bLo0deD^HeArT
омагьосан
омагьосан
ReD^bLo0deD^HeArT


Брой мнения : 181
Age : 34
Location : 7h3 5tH DiM3n5i0n :Pp~
Registration date : 24.10.2007

Гафове и издънки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гафове и издънки   Гафове и издънки Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 2:22 am

шматка Гафове и издънки 330358
Аз такива глупости не съм праила
За жалост обаче не се сещам за глупостите, които СЪМ правила Smile

единственото ми подобно беше като отидах са запознах с някъв на стълбището на даскало. реших че трябва и опа драсти как се казваш, може ли да се запознайм и тои "ми не" обаче аз вече съм му фанала ръката не пусками "нищо, как се казваш" хахахахаа беше мн диво :Р
Върнете се в началото Go down
Karolin^Moon
Ab0vE The LaW
Karolin^Moon


Брой мнения : 184
Age : 34
Location : Из дебри тилилейски... :P
Registration date : 24.10.2007

Гафове и издънки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гафове и издънки   Гафове и издънки Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 10:06 am

Хахаха и аз си имам гафове, след които ми иде да се закопая 10 м. под земята.
Единия е свързан с едно момче дет го наричах 41, защото пътуваше с този номер автобус (то и аз де)...Та запознаха ни съвсем случайно, ама аз после не знаех, какво да му кажа, не знаех дали ме помни. След месец умуване реших да го заговоря пак. хаха Влязох в автобуса и видях, че той е в предната част и минах устремено през целия автобус. И спрях пред него, а той слушаше мп3. И аз му викам "здрасти", при което не получвам отговор. Аз пак му казах "Здрасти!" и той тогава ме видя и ми вика "здрасти", но видимо объркан. А аз продължих "Не знам дали ме помниш, но преди време ни бяха запознали", а той ме погледна изненадан "Май си в грешка". А аз "Е, явно не ме помниш. Нищо, чао!" и седнах на няколко седалки от него, като ми идеше да умра от срам. Embarassed Лошото бе че сме от едно училище и после по коридорите гледах да го отбягвам.
Върнете се в началото Go down
https://zvezdi4ka.bulgarianforum.net
ReD^bLo0deD^HeArT
омагьосан
омагьосан
ReD^bLo0deD^HeArT


Брой мнения : 181
Age : 34
Location : 7h3 5tH DiM3n5i0n :Pp~
Registration date : 24.10.2007

Гафове и издънки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гафове и издънки   Гафове и издънки Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 11:20 am

Ми може наистина да си била в грешка и човека да е съвсем различен от тоя, с когото си се запознала и съответно съвсем спокойно да можеш да казваш "здрасти" на истинския 41 Wink
само че уви е твърде късно... човека вече да те е забраил три пъти :Р
Върнете се в началото Go down
Karolin^Moon
Ab0vE The LaW
Karolin^Moon


Брой мнения : 184
Age : 34
Location : Из дебри тилилейски... :P
Registration date : 24.10.2007

Гафове и издънки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гафове и издънки   Гафове и издънки Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 11:23 am

ReD^bLo0deD^HeArT написа:
Ми може наистина да си била в грешка и човека да е съвсем различен от тоя, с когото си се запознала и съответно съвсем спокойно да можеш да казваш "здрасти" на истинския 41 Wink
само че уви е твърде късно... човека вече да те е забраил три пъти :Р
Абсолютно той си беше! Гафове и издънки 635441
Върнете се в началото Go down
https://zvezdi4ka.bulgarianforum.net
..::AnGeL::..
паднал ангел
паднал ангел
..::AnGeL::..


Брой мнения : 10
Age : 33
Location : Chirpan
Registration date : 28.10.2007

Гафове и издънки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гафове и издънки   Гафове и издънки Icon_minitimeНед Окт 28, 2007 9:51 pm

Ето нещо забавно което лично аз направих в разговор с една приятелка.
Приятелката ми:
-Хареса ли ти заведението където бяхме снощи.
Аз:
-Не, беше ми някак дисконфортни и като цяло не ми хареса.
Приятелката ми:
-То е на братовчед ми.
Аз:
-Беше много хубаво.
lol! lol! lol! Гафове и издънки 988800 Гафове и издънки 988800 Гафове и издънки 988800
Върнете се в началото Go down
Karolin^Moon
Ab0vE The LaW
Karolin^Moon


Брой мнения : 184
Age : 34
Location : Из дебри тилилейски... :P
Registration date : 24.10.2007

Гафове и издънки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гафове и издънки   Гафове и издънки Icon_minitimeНед Окт 28, 2007 10:07 pm

..::AnGeL::.. написа:
Ето нещо забавно което лично аз направих в разговор с една приятелка.
Приятелката ми:
-Хареса ли ти заведението където бяхме снощи.
Аз:
-Не, беше ми някак дисконфортни и като цяло не ми хареса.
Приятелката ми:
-То е на братовчед ми.
Аз:
-Беше много хубаво.
lol! lol! lol! Гафове и издънки 988800 Гафове и издънки 988800 Гафове и издънки 988800

Гафове и издънки 330358
Хахаха мн яко ! Гафове и издънки 988800
Върнете се в началото Go down
https://zvezdi4ka.bulgarianforum.net
the countess
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
the countess


Брой мнения : 466
Age : 33
Location : Замъкът на Аладин:)
Registration date : 25.10.2007

Гафове и издънки Empty
ПисанеЗаглавие: ееееееее!   Гафове и издънки Icon_minitimeПон Окт 29, 2007 8:24 am

Нали поне положението е замазано....хихихихих Гафове и издънки 988800
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гафове и издънки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гафове и издънки   Гафове и издънки Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Гафове и издънки
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
zvezdi4ka :: Категории :: Смях и забавления-
Идете на: