zvezdi4ka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zvezdi4ka

Z@ h{]ra $ f@nt@ziq
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Какъв стил музика най-често слушате?

Go down 
+2
ReD^bLo0deD^HeArT
Rosuto_ookami
6 posters

Каква музика слушате?
Рок
Какъв стил  музика най-често слушате? Vote_lcap29%Какъв стил  музика най-често слушате? Vote_rcap
 29% [ 5 ]
Класическа
Какъв стил  музика най-често слушате? Vote_lcap6%Какъв стил  музика най-често слушате? Vote_rcap
 6% [ 1 ]
Техно
Какъв стил  музика най-често слушате? Vote_lcap6%Какъв стил  музика най-често слушате? Vote_rcap
 6% [ 1 ]
Метал
Какъв стил  музика най-често слушате? Vote_lcap6%Какъв стил  музика най-често слушате? Vote_rcap
 6% [ 1 ]
Поп
Какъв стил  музика най-често слушате? Vote_lcap24%Какъв стил  музика най-често слушате? Vote_rcap
 24% [ 4 ]
Рап
Какъв стил  музика най-често слушате? Vote_lcap0%Какъв стил  музика най-често слушате? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Чалга
Какъв стил  музика най-често слушате? Vote_lcap6%Какъв стил  музика най-често слушате? Vote_rcap
 6% [ 1 ]
Хаус
Какъв стил  музика най-често слушате? Vote_lcap6%Какъв стил  музика най-често слушате? Vote_rcap
 6% [ 1 ]
Всичко
Какъв стил  музика най-често слушате? Vote_lcap6%Какъв стил  музика най-често слушате? Vote_rcap
 6% [ 1 ]
Нещо друго
Какъв стил  музика най-често слушате? Vote_lcap11%Какъв стил  музика най-често слушате? Vote_rcap
 11% [ 2 ]
Общо гласове : 17
 

АвторСъобщение
Rosuto_ookami
любопитно дете
любопитно дете
Rosuto_ookami


Брой мнения : 43
Age : 33
Location : Северния полюс
Registration date : 25.10.2007

Какъв стил  музика най-често слушате? Empty
ПисанеЗаглавие: Какъв стил музика най-често слушате?   Какъв стил  музика най-често слушате? Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 9:11 pm

Къде без анкета!!
Ако сте избрали нещо друго може да уточните какво.
Апсолютно осъзнавам,че не съм покрила всички стилове.
Може да изберете и повече от един отговор.
Върнете се в началото Go down
ReD^bLo0deD^HeArT
омагьосан
омагьосан
ReD^bLo0deD^HeArT


Брой мнения : 181
Age : 34
Location : 7h3 5tH DiM3n5i0n :Pp~
Registration date : 24.10.2007

Какъв стил  музика най-често слушате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв стил музика най-често слушате?   Какъв стил  музика най-често слушате? Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 1:44 am

радвам се, че мога да отбележа повече от един отговор, щото хич не исках да отбелязвам "всичко" след като ХИЧ не е "всичко" Wink

Аз слушам предимно рок де ( Какъв стил  музика най-често слушате? 408583) , обаче не съм ограничена до там че да не признавам другите стилове. Принципно съм склонна и на чалга; също и народна( ряядко, но факт)... вече за класическата човек няма къде да я чуе. нещо не е на почит в България в днешно време май :Р (не че недоволствам), обаче като цяло най-често освен рока поп и хаус Smile (на който аз упорито викам техно, въпреки че знам че е хаус...нЗ що)
Върнете се в началото Go down
the countess
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
the countess


Брой мнения : 466
Age : 33
Location : Замъкът на Аладин:)
Registration date : 25.10.2007

Какъв стил  музика най-често слушате? Empty
ПисанеЗаглавие: опааа!   Какъв стил  музика най-често слушате? Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 8:10 pm

ми аэ не видях,че може и два отговора да дам Sad ама освен рок и поп и латино tongue Embarassed
Върнете се в началото Go down
Jumpy_birD
Evil Cookie
Jumpy_birD


Брой мнения : 63
Age : 31
Registration date : 26.10.2007

Какъв стил  музика най-често слушате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв стил музика най-често слушате?   Какъв стил  музика най-често слушате? Icon_minitimeНед Окт 28, 2007 3:10 am

Гласувах за рокът, защото е в основата на почти всичко, което слушам (а аз не слушам чалга, поп, рап (и всякакви други подобни глупости) и "метъл" като Евънесънс, Линкин Парк, СлипКнот, АВРИЛ и т.н. + емо (а всъщност се казва имо), което включва Panic at the disco!, Fall out boy и подобия). Нямам нищо против народната музика, класическата, jazz и всичко, което се смята за "задръстена" музика. Хаус и "децата му" слушам понякога, но странното е,че много заклети фенове на хауса не знаят доста от нещата, които слушам. о.О
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/zigolinka
anito_we
мечтател
мечтател
anito_we


Брой мнения : 56
Age : 34
Location : Варна
Registration date : 26.10.2007

Какъв стил  музика най-често слушате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв стил музика най-често слушате?   Какъв стил  музика най-често слушате? Icon_minitimeЧет Ное 01, 2007 3:07 pm

Чалга предимно. Very HappyНо и хаус,черно...... абе важното е песента да е яка.Аз не разделям музиката на стилове.Има хубава музика и лоша музика.Това е. bounce
Върнете се в началото Go down
http://greshna.flirt4e.com
trouvemoi
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
trouvemoi


Брой мнения : 368
Age : 34
Location : Capital elwen town
Registration date : 29.10.2007

Какъв стил  музика най-често слушате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв стил музика най-често слушате?   Какъв стил  музика най-често слушате? Icon_minitimeПет Ное 02, 2007 7:54 am

поп рок и класическа и естествено че има и други но това главноlol! lol! Какъв стил  музика най-често слушате? 408583
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какъв стил  музика най-често слушате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв стил музика най-често слушате?   Какъв стил  музика най-често слушате? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какъв стил музика най-често слушате?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
zvezdi4ka :: Категории :: Музика-
Идете на: