zvezdi4ka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zvezdi4ka

Z@ h{]ra $ f@nt@ziq
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Успеха и хората...

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Karolin^Moon
Ab0vE The LaW
Karolin^Moon


Брой мнения : 184
Age : 34
Location : Из дебри тилилейски... :P
Registration date : 24.10.2007

Успеха и хората... Empty
ПисанеЗаглавие: Успеха и хората...   Успеха и хората... Icon_minitimeНед Окт 28, 2007 2:50 pm

Пред малко, случайно намерих това Arrow
http://jabcheta.hit.bg/

Замислих се на тази тема и осъзнах, че написаното е много вярно!
(1-ви спомен) Преди години, като бях в предишното си училище, бях споделила с няколко човека, че смятам да участвам в един конкурс за рисунка. Наградата беше една от книгите за Хари Потър, едно от момичетата ми каза, че няма да я спечеля. Тя бе много сигурна в това нещо и въпреки нейното мнение, аз пратих рисунка...след време спечелих! Почувствах се много щастлива, защото не се спрях, когато ми казваха, че няма да успея!

(2-ри спомен)Когато щях да кандидатствам след 7-ми клас, малко хора вярваха, че ще бъда приета там където исках, но аз се борих упорито и успях.

(3-ти спомен)Когато бях 3-4 клас, на литературните въпроси отговарях кратко и тъпо, но не защото бях малоумна, а просто защото не ми се занимаваше с домашни. Майка ми и баба ми бяха отчаяни от начина по който се изразявах. Те не вярваха, че мога да разсъждавам по-дълбоко, задълбочено. След време, реших да пусна малко мисловната си дейност и в 7-ми клас даже се явих на олимпияда по литература. Оценката не бе страхотна, но бях изкарала над 4 и нещо, към 5.(което се считаше за добре) Е, сега вече не ми се вижда толкова много, но пак е някакъв резултат...И какво стана още ли? Сега понякога пиша приказки, истории или мисли върхо проблеми. Когато прочета нещо на майка ми и баба ми, те се изненадват много...

Разкажете и вие, за такива ситуации в които никой не е вярвал във вас?
Върнете се в началото Go down
https://zvezdi4ka.bulgarianforum.net
ReD^bLo0deD^HeArT
омагьосан
омагьосан
ReD^bLo0deD^HeArT


Брой мнения : 181
Age : 34
Location : 7h3 5tH DiM3n5i0n :Pp~
Registration date : 24.10.2007

Успеха и хората... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Успеха и хората...   Успеха и хората... Icon_minitimeПон Окт 29, 2007 10:48 am

много е вярно.

Човек трябва да вярва във възможностите си, но и да е способен да ги преценява. Ако жабата беше охлюв.. и то не супер охлюв... Успеха и хората... 109648
Върнете се в началото Go down
the countess
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
the countess


Брой мнения : 466
Age : 33
Location : Замъкът на Аладин:)
Registration date : 25.10.2007

Успеха и хората... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Успеха и хората...   Успеха и хората... Icon_minitimeВто Окт 30, 2007 3:27 pm

Аз нали ти казах какво мисля по тази тема.Вярно е,че често като слушаш другите и правиш най-голямата си грешка,но защо си тръгнал на някъде,щом сам не си вярваш?Щом сам се съмняваш?Няма беэгрешни хора на тази земя Успеха и хората... 283981 и освен това...нали ти казах МOON4E мило-ако жабчето беше глухо и пред него имаше пропаст,а долу всички му викаха,за да го предупредят...какво щеше да стане Успеха и хората... 682938
Много просто-просто нямаше да ги чуе,да ги послуша и щеше да падне и да умре Успеха и хората... 872390 ...така че просто сами трябва да разберем кога и кого да слушаме Успеха и хората... 643813

Иначе и на мен такива неща ми се случват,но това е нормално!
Върнете се в началото Go down
ReD^bLo0deD^HeArT
омагьосан
омагьосан
ReD^bLo0deD^HeArT


Брой мнения : 181
Age : 34
Location : 7h3 5tH DiM3n5i0n :Pp~
Registration date : 24.10.2007

Успеха и хората... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Успеха и хората...   Успеха и хората... Icon_minitimeВто Окт 30, 2007 8:55 pm

За щастие или е нямало пропаст или жабата не е била ГЛУХОСЛЯПА... човек(жаба) тр си гледа в краката бе Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
the countess
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
the countess


Брой мнения : 466
Age : 33
Location : Замъкът на Аладин:)
Registration date : 25.10.2007

Успеха и хората... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Успеха и хората...   Успеха и хората... Icon_minitimeСря Окт 31, 2007 8:35 am

хахаххахахахах! Razz пропаст беше просто тъп пример,то дори не можи да има на такова място пропаст Успеха и хората... 988800 може примерно някакав орел да се спуска и да грабне жабата Успеха и хората... 635441 бе защо толково държа да я убия горката жабка? Успеха и хората... 491797
Върнете се в началото Go down
ReD^bLo0deD^HeArT
омагьосан
омагьосан
ReD^bLo0deD^HeArT


Брой мнения : 181
Age : 34
Location : 7h3 5tH DiM3n5i0n :Pp~
Registration date : 24.10.2007

Успеха и хората... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Успеха и хората...   Успеха и хората... Icon_minitimeСря Окт 31, 2007 11:57 am

lol!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Успеха и хората... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Успеха и хората...   Успеха и хората... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Успеха и хората...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
zvezdi4ka :: Категории :: Проблеми-
Идете на: