zvezdi4ka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zvezdi4ka

Z@ h{]ra $ f@nt@ziq
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кой ви е любимият филмов или приказен герой?

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
the countess
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
the countess


Брой мнения : 466
Age : 33
Location : Замъкът на Аладин:)
Registration date : 25.10.2007

Кой ви е любимият филмов или приказен герой? Empty
ПисанеЗаглавие: Кой ви е любимият филмов или приказен герой?   Кой ви е любимият филмов или приказен герой? Icon_minitimeНед Окт 28, 2007 4:32 pm

кой е?защо!?
Моят Кой ви е любимият филмов или приказен герой? 979374 е дартииии Кой ви е любимият филмов или приказен герой? 965454 (дартвейдар),защото много го харесвап просто и приличам на него според мен Кой ви е любимият филмов или приказен герой? 635441 .... Кой ви е любимият филмов или приказен герой? 77931 и също Питър Пан ми е другият безспорен фаворит,защото и аз като него искам винаги да си остана дете и като бях малка го чаках на прозореца,а той така и не дойде Кой ви е любимият филмов или приказен герой? 149701 сега съм му малко сърдита,но още го чакам на прозореца Кой ви е любимият филмов или приказен герой? 294404 ...чудя се эащо ли не идва scratch
Върнете се в началото Go down
ReD^bLo0deD^HeArT
омагьосан
омагьосан
ReD^bLo0deD^HeArT


Брой мнения : 181
Age : 34
Location : 7h3 5tH DiM3n5i0n :Pp~
Registration date : 24.10.2007

Кой ви е любимият филмов или приказен герой? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият филмов или приказен герой?   Кой ви е любимият филмов или приказен герой? Icon_minitimeПон Окт 29, 2007 2:21 pm

Голямото пиле Кой ви е любимият филмов или приказен герой? 742710

Не, не знам... Дарт Вейдър е готина идейка, обачее по-скоро кат беши млад... Анакин... ох мале да ми падне тоз Кристензен..

Иначее ме кефят от Приятели всичките, Гладиатор ми харесва... какъв мъж, каква воля, каква сила, пот, достойнство... Кой ви е любимият филмов или приказен герой? 616579
Върнете се в началото Go down
the countess
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
the countess


Брой мнения : 466
Age : 33
Location : Замъкът на Аладин:)
Registration date : 25.10.2007

Кой ви е любимият филмов или приказен герой? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият филмов или приказен герой?   Кой ви е любимият филмов или приказен герой? Icon_minitimeПон Окт 29, 2007 7:33 pm

ООО!Забравих да кажа и спайдермен! Кой ви е любимият филмов или приказен герой? 596648 Кой ви е любимият филмов или приказен герой? 324248
Върнете се в началото Go down
ReD^bLo0deD^HeArT
омагьосан
омагьосан
ReD^bLo0deD^HeArT


Брой мнения : 181
Age : 34
Location : 7h3 5tH DiM3n5i0n :Pp~
Registration date : 24.10.2007

Кой ви е любимият филмов или приказен герой? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият филмов или приказен герой?   Кой ви е любимият филмов или приказен герой? Icon_minitimeПон Окт 29, 2007 10:24 pm

Ааа мен Батман ме кефи повече Кой ви е любимият филмов или приказен герой? 596648

Но да не забравяме и Дядо Коледа koledno1
Върнете се в началото Go down
the countess
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
the countess


Брой мнения : 466
Age : 33
Location : Замъкът на Аладин:)
Registration date : 25.10.2007

Кой ви е любимият филмов или приказен герой? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият филмов или приказен герой?   Кой ви е любимият филмов или приказен герой? Icon_minitimeВто Окт 30, 2007 9:43 am

affraid affraid affraid КАК МОЖА ДА ГО КАЖЕШ!!!? koledno1 ТОЙ не е приказен герой,а наистина съществува Кой ви е любимият филмов или приказен герой? 923197 Кой ви е любимият филмов или приказен герой? 109648 Кой ви е любимият филмов или приказен герой? 109648 Кой ви е любимият филмов или приказен герой? 109648 СЕГА,задето не вярваш,той няма да ти донесе подарък! Razz НЕПОСЛУШНО ДЕТЕ!
Върнете се в началото Go down
ReD^bLo0deD^HeArT
омагьосан
омагьосан
ReD^bLo0deD^HeArT


Брой мнения : 181
Age : 34
Location : 7h3 5tH DiM3n5i0n :Pp~
Registration date : 24.10.2007

Кой ви е любимият филмов или приказен герой? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият филмов или приказен герой?   Кой ви е любимият филмов или приказен герой? Icon_minitimeВто Окт 30, 2007 10:06 pm

Embarassed Embarassed Кой ви е любимият филмов или приказен герой? 136889 Кой ви е любимият филмов или приказен герой? 464177
Върнете се в началото Go down
the countess
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
the countess


Брой мнения : 466
Age : 33
Location : Замъкът на Аладин:)
Registration date : 25.10.2007

Кой ви е любимият филмов или приказен герой? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият филмов или приказен герой?   Кой ви е любимият филмов или приказен герой? Icon_minitimeСря Окт 31, 2007 8:55 am

е аи нищо!днес имам рожден ден-всичко прощавам и всичко ми е простено Кой ви е любимият филмов или приказен герой? 988800 Кой ви е любимият филмов или приказен герой? 61625
Върнете се в началото Go down
trouvemoi
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
trouvemoi


Брой мнения : 368
Age : 34
Location : Capital elwen town
Registration date : 29.10.2007

Кой ви е любимият филмов или приказен герой? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият филмов или приказен герой?   Кой ви е любимият филмов или приказен герой? Icon_minitimeПон Ное 05, 2007 9:49 am

в момент Stardust а иначе
while you were sleeping винаги ме разплаква
Върнете се в началото Go down
Karolin^Moon
Ab0vE The LaW
Karolin^Moon


Брой мнения : 184
Age : 34
Location : Из дебри тилилейски... :P
Registration date : 24.10.2007

Кой ви е любимият филмов или приказен герой? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият филмов или приказен герой?   Кой ви е любимият филмов или приказен герой? Icon_minitimeПон Ное 05, 2007 12:39 pm

Ами, то аз във всеки по-як филм и имам любимец.

Джак Спароу - тоз е много забавен персонаж! Самите му действия, говор, мислене...кефи! Кой ви е любимият филмов или приказен герой? 61625 Той май ми е Кой ви е любимият филмов или приказен герой? 979374 ! Кой ви е любимият филмов или приказен герой? 472717

Рон (от "Хари Поътър")- Много заблуденичък, леко глуповатичък, ама на моменти кви ги ръси... Кой ви е любимият филмов или приказен герой? 988800 Шемет! Кой ви е любимият филмов или приказен герой? 27466

капитан Шекспир (Stardust)- ей тоз ме разби! Кой ви е любимият филмов или приказен герой? 988800 Обра ми точките! Пират -гей! lol!

принцеса Мия ( "Дневниците на принцесата)- Сладка ми е, особено в непохватните си движения!


и още мноооого други....

Smile
Върнете се в началото Go down
https://zvezdi4ka.bulgarianforum.net
Tyler
фръкнал галош
Tyler


Брой мнения : 19
Registration date : 27.10.2007

Кой ви е любимият филмов или приказен герой? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият филмов или приказен герой?   Кой ви е любимият филмов или приказен герой? Icon_minitimeПон Ное 12, 2007 3:29 pm

Tyler Durden от Fight Club
Върнете се в началото Go down
trouvemoi
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
trouvemoi


Брой мнения : 368
Age : 34
Location : Capital elwen town
Registration date : 29.10.2007

Кой ви е любимият филмов или приказен герой? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият филмов или приказен герой?   Кой ви е любимият филмов или приказен герой? Icon_minitimeПон Ное 12, 2007 8:27 pm

а много харесвам теен филми
Върнете се в началото Go down
the countess
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
the countess


Брой мнения : 466
Age : 33
Location : Замъкът на Аладин:)
Registration date : 25.10.2007

Кой ви е любимият филмов или приказен герой? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият филмов или приказен герой?   Кой ви е любимият филмов или приказен герой? Icon_minitimeПон Ное 12, 2007 8:44 pm

Не питам какви филми гледаш а кой ти и любимият герой бе миме
Върнете се в началото Go down
ReD^bLo0deD^HeArT
омагьосан
омагьосан
ReD^bLo0deD^HeArT


Брой мнения : 181
Age : 34
Location : 7h3 5tH DiM3n5i0n :Pp~
Registration date : 24.10.2007

Кой ви е любимият филмов или приказен герой? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият филмов или приказен герой?   Кой ви е любимият филмов или приказен герой? Icon_minitimeПон Ное 12, 2007 9:41 pm

Кой ви е любимият филмов или приказен герой? 742710
Върнете се в началото Go down
trouvemoi
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
trouvemoi


Брой мнения : 368
Age : 34
Location : Capital elwen town
Registration date : 29.10.2007

Кой ви е любимият филмов или приказен герой? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият филмов или приказен герой?   Кой ви е любимият филмов или приказен герой? Icon_minitimeВто Ное 13, 2007 8:13 am

ми да тея герой там са много печени всичките
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кой ви е любимият филмов или приказен герой? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият филмов или приказен герой?   Кой ви е любимият филмов или приказен герой? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кой ви е любимият филмов или приказен герой?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
zvezdi4ka :: Категории :: Кино и телевизия-
Идете на: