zvezdi4ka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zvezdi4ka

Z@ h{]ra $ f@nt@ziq
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят????

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
trouvemoi
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
trouvemoi


Брой мнения : 368
Age : 34
Location : Capital elwen town
Registration date : 29.10.2007

Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Empty
ПисанеЗаглавие: Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят????   Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Icon_minitimeПон Окт 29, 2007 8:27 pm

Като говорим за любов... Вярвате ли изобщо че някъде там има сродна душа има красив принц на бял кон който ще дойде да ви спаси???

А сега да ви видим!!! мислите ли че всички жаби са крастави или сред тях има и такива с благородна кръв, които при целувка се превръщат в принцове, мислите ли че ще попаднете точно на такава жаба???
Върнете се в началото Go down
Karolin^Moon
Ab0vE The LaW
Karolin^Moon


Брой мнения : 184
Age : 34
Location : Из дебри тилилейски... :P
Registration date : 24.10.2007

Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят????   Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Icon_minitimeПон Окт 29, 2007 9:00 pm

Силно се надявам, че наистина го има-човека, който е точно за мен, моя принц! Само че с времето, тази надежда изчезва... Навсякъде накъдето погледна и не виждам нищо, нищо което да ме заплени.
Грубост, недодяланост, липса на възпитание, вулгарност, лъжи, измами, липса на състрадание, безчувственост, гельосани коси, липса на ценостна система, самочувствие без покритие, липса на уважение...наперени, надути, глупаци за които момичетата са само поредната бройка...
Малко са момчетата, които не са такива...но това което главно виждам е по-горе споменатото... Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 283981
Върнете се в началото Go down
https://zvezdi4ka.bulgarianforum.net
ReD^bLo0deD^HeArT
омагьосан
омагьосан
ReD^bLo0deD^HeArT


Брой мнения : 181
Age : 34
Location : 7h3 5tH DiM3n5i0n :Pp~
Registration date : 24.10.2007

Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят????   Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Icon_minitimeПон Окт 29, 2007 10:04 pm

Karolin^Moon написа:
Силно се надявам, че наистина го има-човека, който е точно за мен, моя принц! Само че с времето, тази надежда изчезва... Навсякъде накъдето погледна и не виждам нищо, нищо което да ме заплени.
Грубост, недодяланост, липса на възпитание, вулгарност, лъжи, измами, липса на състрадание, безчувственост, гельосани коси, липса на ценостна система, самочувствие без покритие, липса на уважение...наперени, надути, глупаци за които момичетата са само поредната бройка...
Малко са момчетата, които не са такива...но това което главно виждам е по-горе споменатото... Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 283981

Само за гелосаността не мисля че е лошо във всички случаи... Иначе съм доста съгласна... Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 283981 Трябва да им покаже някой на тез момчета как се прави Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 15257 Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 923197 Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 294404 Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 159739 Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 965454 ... май попрекалих,а Rolling Eyes

Идеята ми е, че са рядкост момчета дет да събират в себе си чар, хумор, съвест, ценностна система и оттам нататъка всеки плюс се смята...

Обаче кат се замислиш може и те да мислят така за нас...
Ние искаме от тях да станат малко повече като нас, може и те тва да искат. От утре почвам да лъжа, плюя и псувам Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 61625
Върнете се в началото Go down
the countess
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
the countess


Брой мнения : 466
Age : 33
Location : Замъкът на Аладин:)
Registration date : 25.10.2007

Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят????   Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Icon_minitimeВто Окт 30, 2007 9:21 am

Аззз такава жертва май не бих направила-да стана като тях Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 988800 Но наистина светът е твърде голям,за да няма сродна душа за всеки.Помислете си колко хора от вашият пол срещате на ден,с които да имате много сродни неща,а тези хора са само от вашия град!Ако отидете и в друг и там ще срещнете много такива...Да!Те са от вашия пол,защо да няма и такива като вас от противоположния?Даже по моите сметки и изчисления tongue излиза,че трябва да има и повече от един човек,който да ви е сродна душа Very Happy ураааа!
А още искам да кажа,че аз съм попринцип реалистка,клоняща повече към песимист и щом сега мнението ми е положително и смея да го съобщя...значи знам,че е вярно! Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 61625 Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 643813
Върнете се в началото Go down
trouvemoi
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
trouvemoi


Брой мнения : 368
Age : 34
Location : Capital elwen town
Registration date : 29.10.2007

Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Empty
ПисанеЗаглавие: Да не забелязвам недостатъците му - невъзможо, а може би е?   Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Icon_minitimeВто Окт 30, 2007 12:39 pm

И все пак как точно си го представяте и за кои недостаци бихте затворили очи Question Question Question Exclamation Exclamation Question Exclamation Question Exclamation Exclamation Exclamation Question Question Exclamation Question
Върнете се в началото Go down
the countess
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
the countess


Брой мнения : 466
Age : 33
Location : Замъкът на Аладин:)
Registration date : 25.10.2007

Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят????   Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Icon_minitimeВто Окт 30, 2007 2:57 pm

красив!!!добър!!!умен!!!секси!!! Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 635441 Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 324248 Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 472717 забавен,абе да е номер 1
Както всяко момиче,затъващо във вълшебни мечти эа романтични преживявяния,така и аз искам тайнствен и красив рицар,достатъчно силен и смел да се справи,както със спасяването ми от мрачната кула,така и с мен самата,защото не съм залък за всяка уста...и така де хората със слаби I love you трудно издържат да живеят покрай мен.Затова и този рицар малко трудно ще победи злите сили,но после ще получи най-скъпата награда-сърцето ми!Искам човек едновременно с голямо търпение,но и със стихия от чувства...искам да ме смятя за кралица Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 375484 queen и да е готов за мен на всякакви лишения...и мисля че не искам много,защото ако получавам всичко,което искам и аз ще давам много-любовта си Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 269341 а аз съм си сложен човек и обикновено и най-силният и смел рицар просто... bounce бяга Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 149701
Така че аз сега си седя мирно и тихо и просто чакам Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 635441


АМИ ТИ?НЯМА ЛИ ДА КАЖЕШ НЕЩО ЗА СВОИТЕ ПРЕДСТАВИ!? Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 15257 Razz
Върнете се в началото Go down
trouvemoi
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
trouvemoi


Брой мнения : 368
Age : 34
Location : Capital elwen town
Registration date : 29.10.2007

Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят????   Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Icon_minitimeВто Окт 30, 2007 3:20 pm

Въпросът ми не беше главно за представи - мечти!!
А по-скоро за недостатъци
Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 491797 Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 491797 Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 943983
Върнете се в началото Go down
Karolin^Moon
Ab0vE The LaW
Karolin^Moon


Брой мнения : 184
Age : 34
Location : Из дебри тилилейски... :P
Registration date : 24.10.2007

Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят????   Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Icon_minitimeВто Окт 30, 2007 8:54 pm

trouvemoi написа:
И все пак как точно си го представяте и за кои недостаци бихте затворили очи Question Question Question Exclamation Exclamation Question Exclamation Question Exclamation Exclamation Exclamation Question Question Exclamation Question
Как си го представям ли? Тук някои от вас може да си помислят, че ще извадя 60-70 неща, но няма да го сторя! И по-малко ми стига!
Той трябва да е добър, но не прекалено, да има чувство за хумор, да е много усмихнат и чаровен, интелигентен, да му се има вяра и най-важното- ДА МЕ ОБИЧА!
А за недостатъците- за голяма част от тях съм склонна да затворя очи.
Чесно казано обаче не ми се вярва да намеря такъв човек. Дори и да го открия, има един проблем-аз рядко обичам! Рядко, но за това пък адски силно ! Рядко подарявам на някого част от сърцето си и възможност да ме унищожи, но ако ме нарани много си прибирам частичката. Чесно казано в момента ми е много добре и сама, така че аз от своя страна спирам търсенето на принцове, жаби и др подобни същества...
Върнете се в началото Go down
https://zvezdi4ka.bulgarianforum.net
ReD^bLo0deD^HeArT
омагьосан
омагьосан
ReD^bLo0deD^HeArT


Брой мнения : 181
Age : 34
Location : 7h3 5tH DiM3n5i0n :Pp~
Registration date : 24.10.2007

Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят????   Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Icon_minitimeВто Окт 30, 2007 9:26 pm

абе то принципно няма нещо като "търсене" освен ако не отиваш някъде с целенасочената мизъл да забиваш момчета, което е тъпо, щото в забивките няма бъдеще, още повече ако ТИ забийш някой, щото или ще си помисли че си лека и няма да си му интерес или си търси точно такава.... Няма търсене, има чакане и отсяване на текущите предложения lol!

Arrow Иначе недостатъците, за които бих си затворила очите.... всякакви подробности от външния вид. Достатъчно ми е да е по-висок/едър/силен от мен и да е чаровен, да има нещо, което да ме подлудява в него, дори да е едно Smile
Arrow други недостатъци...стиснатост стига да не е Скрудж (Да не му пречи на 8-ми март или 14-ти февруари да ми купи едно цветенце, да не се скръндзи за билет за кино или нещо такова...) Smile Нямам нищо против да си плащам от време на време, само да не трябва аз да съм мъжът в тва отношение. По-лошо бих се чувствала ако постоянно ми купува разни глупости. Прекалено афиширано би ми се сторило, все едно "Виж, богат съм, бъди с мен, ский ме къф съм печен" ... Предпочитам да ми даде нещо негово. Много готино ми звучи да носиш ланеца/гривната/бельото lol! на гаджето си за известно време Razz
Arrow Бих простила малко заядлив хумор, стига да има и подмятания "ти си ми най-хубавата" или нещо такова... просто да не стане така че заради прекалени шеги за дадено нещо да се чудя дали наистина ме смята за тъпа/грозна/неориентирана/прекомерно лигава и разни такива Smile Но пък и не ща да слушам от сутрин до вечер колко съм прекрасна и неустоима, различна, ненагледна и всичко останало... някой кат почне така имам чувството, че го казва само защото си мисли, че това искам да чуя... Комплименти се правят на място Smile За "Колко си красива" си има време- когато действително съм си отделила време и усилия, за да постигна този ефект, не когато съм с джинси, блузка и кецове... тогава и една чувствена целувка ще върши работа да каже как, въпреки че не съм в пълен блясък, пак си ме харесва Smile
Arrow Пушене(без треволяци, моля)
Arrow пиене(без мизерии, моля, или ако със - в мое отсъствие), хамалски и вулгарни изцепки в ограничени ситуации(не в кафенето, защото канапето не било меко да речем Rolling Eyes )
Arrow ходене от време на време побрадясал (лесно се преживява, стига да не стане брадата по-дълга от косата :Р)
Arrow закъсняване от време на време (така поне и аз си знам че с чиста съвест мога да си закъснея и после да се оправдая, че понякога и аз съм чакала цели 2 (от примерно 20) пъти!!! Razz )
Arrow лешперене с момчешки компании Smile Даже би ми било притеснително ако не лешпери поне малко Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 155759

....Ама каква душичка съм била, а Rolling Eyes
Ще я видим тая работа:
Представянето включва много смях честно казано Smile Искам да мога да му се лигавя колкото си искам и той да ми се радва Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 464177 , да знам, че може да ми вдигне настроението във всеки един момент, но когато се наложи може да се говори и сериозно, искам сигурност и нежност в ръцете му и да чувствам, че само мен ме кътка така (поне за момента Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 643813 ), искам да ме ревнува, да е готов понякога да дойде от другия край на града за да се видим за половин-един час, защото цялата седмица примерно тва е единственото свободно време и на двамата Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 635441 Да не се съгласява на всичко, да я има тръпката от спорове, разногласия... не ща да ходя със себе си в мъжки вариант или още по-лошо с човек без лично мнение Smile Искам да е по-умен от мен, но да не ме кара да се чувствам тъпа, напротив Smile

Айде стига толкоз
Върнете се в началото Go down
the countess
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
the countess


Брой мнения : 466
Age : 33
Location : Замъкът на Аладин:)
Registration date : 25.10.2007

Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят????   Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Icon_minitimeСря Окт 31, 2007 8:38 am

Да горе долу съм съгласна Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 988800
Върнете се в началото Go down
ReD^bLo0deD^HeArT
омагьосан
омагьосан
ReD^bLo0deD^HeArT


Брой мнения : 181
Age : 34
Location : 7h3 5tH DiM3n5i0n :Pp~
Registration date : 24.10.2007

Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят????   Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Icon_minitimeСря Окт 31, 2007 11:58 am

Горе долу?
А именно?
Върнете се в началото Go down
trouvemoi
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
trouvemoi


Брой мнения : 368
Age : 34
Location : Capital elwen town
Registration date : 29.10.2007

Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят????   Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Icon_minitimeСря Окт 31, 2007 3:12 pm

Най-вече не съм съгласна с лешпернето аз съм егоисткаЛюбовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 185130 Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 185130 Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 242463 Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 242463 Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 330358 Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 464177 Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 464177 Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 464177 Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 635441 Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 635441 Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 635441 Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 155759 Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 155759 Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 61625 Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 61625 Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 61625 Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 61625 Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 61625
Върнете се в началото Go down
ReD^bLo0deD^HeArT
омагьосан
омагьосан
ReD^bLo0deD^HeArT


Брой мнения : 181
Age : 34
Location : 7h3 5tH DiM3n5i0n :Pp~
Registration date : 24.10.2007

Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят????   Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Icon_minitimeСря Окт 31, 2007 9:37 pm

Лошави безкомпромисни Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 159739
Ако пръдлжавате да чакате принца ще имате проблеми с плесена Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 15257
Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 643813
Върнете се в началото Go down
the countess
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
the countess


Брой мнения : 466
Age : 33
Location : Замъкът на Аладин:)
Registration date : 25.10.2007

Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят????   Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Icon_minitimeЧет Ное 01, 2007 9:33 am

После ще наваксаме-споокооо Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 988800 lol!
Върнете се в началото Go down
trouvemoi
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
trouvemoi


Брой мнения : 368
Age : 34
Location : Capital elwen town
Registration date : 29.10.2007

Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят????   Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Icon_minitimeЧет Ное 01, 2007 10:12 am

Не ние не се надценяваме по-скоро разбираме че сме съвършениbounce bounce bounce bounce Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 988800 Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 988800 Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 988800 Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 185130 Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 185130 Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 185130 Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 185130 Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 185130 Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 185130
Върнете се в началото Go down
the countess
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
the countess


Брой мнения : 466
Age : 33
Location : Замъкът на Аладин:)
Registration date : 25.10.2007

Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят????   Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Icon_minitimeЧет Ное 01, 2007 11:42 am

еЙ тУКа сЪм НАПЪЛНО съгЛаСНа! Razz Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 988800 Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 635441 Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 979374 Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 4339 Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 61625 king
Върнете се в началото Go down
trouvemoi
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
trouvemoi


Брой мнения : 368
Age : 34
Location : Capital elwen town
Registration date : 29.10.2007

Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят????   Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Icon_minitimeЧет Ное 01, 2007 11:58 am

добре но все пак кои недостатци бих пренебрегнала наистина труден въпрос....може бида ме обича прекалено много и да иска постояно да съм до него еми ко да се праи мн мислих наистина
Върнете се в началото Go down
ReD^bLo0deD^HeArT
омагьосан
омагьосан
ReD^bLo0deD^HeArT


Брой мнения : 181
Age : 34
Location : 7h3 5tH DiM3n5i0n :Pp~
Registration date : 24.10.2007

Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят????   Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Icon_minitimeПет Ное 02, 2007 11:20 am

Горкия човек, не стига че няма да му простиш почти никакви недостатъци ами и на сухо ще го държиш... Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 109648
Върнете се в началото Go down
trouvemoi
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
trouvemoi


Брой мнения : 368
Age : 34
Location : Capital elwen town
Registration date : 29.10.2007

Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят????   Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Icon_minitimeПет Ное 02, 2007 3:21 pm

lol! еми ко да са праи така са съвършените както вече казах, нали алинце
Върнете се в началото Go down
the countess
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
the countess


Брой мнения : 466
Age : 33
Location : Замъкът на Аладин:)
Registration date : 25.10.2007

Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят????   Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Icon_minitimeПет Ное 02, 2007 7:02 pm

Ми да ти кажа аз не съм така ама...
Върнете се в началото Go down
trouvemoi
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
trouvemoi


Брой мнения : 368
Age : 34
Location : Capital elwen town
Registration date : 29.10.2007

Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят????   Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Icon_minitimeСъб Ное 03, 2007 10:27 am

Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 136889
Върнете се в началото Go down
ReD^bLo0deD^HeArT
омагьосан
омагьосан
ReD^bLo0deD^HeArT


Брой мнения : 181
Age : 34
Location : 7h3 5tH DiM3n5i0n :Pp~
Registration date : 24.10.2007

Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят????   Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Icon_minitimeСря Ное 07, 2007 9:27 pm

обратно към темата, моля

Какво мислите че трябва едно момче да може да изтърпи у вас, че да можете да сте заедно
Върнете се в началото Go down
trouvemoi
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
trouvemoi


Брой мнения : 368
Age : 34
Location : Capital elwen town
Registration date : 29.10.2007

Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят????   Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Icon_minitimeЧет Ное 08, 2007 2:32 pm

може ли да си опрайш въпроса щото малко трудно го разбирам но виждам че е интересен... Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 405593
Върнете се в началото Go down
the countess
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
the countess


Брой мнения : 466
Age : 33
Location : Замъкът на Аладин:)
Registration date : 25.10.2007

Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят????   Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Icon_minitimeЧет Ное 08, 2007 6:52 pm

Амаче си глупава!Момичето пита "според нас какво момчето,което ни обича трябва да преодолее,за да е с нас?Кое лошо качество или навик?"...а може и за момиче да става дума-зависи Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 988800

Та ето моят отговор:АЗ СЪМ ТОТАЛНО НЕТЪРПИМА! Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 491797 зАТОВА ГОРКОТО МОМЧЕ...хич не му блазя...ако трябва да изброявам за какво трябва той да си затвори очите ше има много да пиша...най-добре за него да е направо сляп за всички недостатъци по света,защото ги имам всичките...е то май попрекалих вече Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 988800 Не съм чак толкова лоша,но съм болезнено и брутално откровена,а това често ми изиграва лоша шега и се замислям вече съвсем сериоэно дали да не взема да стана лицемерна като повечето хора


Последната промяна е направена от на Чет Ное 08, 2007 7:38 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Karolin^Moon
Ab0vE The LaW
Karolin^Moon


Брой мнения : 184
Age : 34
Location : Из дебри тилилейски... :P
Registration date : 24.10.2007

Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят????   Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Icon_minitimeЧет Ное 08, 2007 7:32 pm

Ами лично за мен нз! Както всеки човек и аз си имам доста недостатъци и ако някой успее да ме обикне...просто думи няма да имам Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 324248 е склона съм и на промени, но зависи от случая. Ако човекът до мен ми покаже грешките ми и аз се съглася с него, бих могла да се променя, ама само ако аз си реша! А пък страното е че, колкото повече ме търпи някой, без да ми вика и да ми се кара (дори като си го заслужа), го заобичвам още повече! Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 324248 Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? 253469 Embarassed
Върнете се в началото Go down
https://zvezdi4ka.bulgarianforum.net
Sponsored content





Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят????   Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят???? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любовта от приказките съществува ли тя и в нашия свят????
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
zvezdi4ka :: Категории :: Любов и секс-
Идете на: