zvezdi4ka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zvezdi4ka

Z@ h{]ra $ f@nt@ziq
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Когато си тъжен,когато си сам...

Go down 
+2
ReD^bLo0deD^HeArT
the countess
6 posters
АвторСъобщение
the countess
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
the countess


Брой мнения : 466
Age : 33
Location : Замъкът на Аладин:)
Registration date : 25.10.2007

Когато си тъжен,когато си сам... Empty
ПисанеЗаглавие: Когато си тъжен,когато си сам...   Когато си тъжен,когато си сам... Icon_minitimeНед Ное 04, 2007 8:23 am

Тук може да споделите нещата които правите,когато няма кой да ви се пречка lol! или когато сте си скапали настроението понякакъв начин Когато си тъжен,когато си сам... 149701 Какво ви се иска да направите тогава и какво не?
Върнете се в началото Go down
the countess
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
the countess


Брой мнения : 466
Age : 33
Location : Замъкът на Аладин:)
Registration date : 25.10.2007

Когато си тъжен,когато си сам... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Когато си тъжен,когато си сам...   Когато си тъжен,когато си сам... Icon_minitimeПон Ное 05, 2007 9:50 am

Май никой не му е инт тая тема
Върнете се в началото Go down
ReD^bLo0deD^HeArT
омагьосан
омагьосан
ReD^bLo0deD^HeArT


Брой мнения : 181
Age : 34
Location : 7h3 5tH DiM3n5i0n :Pp~
Registration date : 24.10.2007

Когато си тъжен,когато си сам... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Когато си тъжен,когато си сам...   Когато си тъжен,когато си сам... Icon_minitimeПон Ное 05, 2007 11:28 am

о, просто още никой не е изпаднал в такова настроение.
Върнете се в началото Go down
elzi4ka
паднал ангел
паднал ангел
elzi4ka


Брой мнения : 2
Registration date : 25.10.2007

Когато си тъжен,когато си сам... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Когато си тъжен,когато си сам...   Когато си тъжен,когато си сам... Icon_minitimeНед Ное 11, 2007 9:15 pm

Хмм.. Neutral
Цитат :
Когато си тъжен,когато си сам...
Амии, то определено зависи от човека, ноо да речем за мен една дъъълга самотна разходка в най-забутаното възможно кътче, за което се сетя, е доста, ъъм.. подходяща или.. типична. Пък ако и времето е в хармония, с това което чувстваш, кой знае, може и да си изплачеш очите. И естествено, да стигнеш до множество (къде пресилени, къде НЕ) изводи за нещата от живота и живота от нещата. Иначе... просто може (даже е сиг за мен) да се заринеш в купища тъжни, размазващо тъжни песни Когато си тъжен,когато си сам... 682938 , повечето от които обвързани с адски много спомени... Спомени, както хубави, така и ужасни... спомени, веселите от които те карат да се усмихнеш, дори засмееш, да си припомниш добрите времена и нещата, в които някога си вярвал... но разбира се моментната душевна ведрост бива веднага унищожена, разбита на хиляди милиони малки нищожни парченца, щом отново осъзнаеш, че всичко това е "било" и няма как да бъде никога, понеже ши*аното време си тече и нищо не се връща. Даа, и никога няма да имаш тази прекрасна възможност да изживееш даден миг така, както когато се е случил за първи път, като имам предвид и всички онези малки неща, които го правят уникален и единствен по рода си за всеки от нас.. Иначе казано - нищо никога няма да бъде както преди. Таа.. за какво говорех? А да - спомени. И ето, че редом с тези красивите идват и онези, които те разстройват, които ти напомнят грешките ти, които отново те карат да потънеш до гуша в онази помия от чувства на разочарование и отчаяние, на безсилие, самосъжаление и на безверие, че нещата ще се оправят… И така дните, седмиците, месеците си минават, а всяка сутринта отваряш очи с надежда, че този период от живота ти е просто лош сън…
Само дето не е. Sad

Разбира се много по-здравословно и лесно би било просто да игнорираш случилото (или случващото) се с фразата „Животът продължава”, до която рано или късно все пак се стига! Rolling Eyes
Само дето някои хора предпочитаме първо да се повъргаляме в мизерията си…

Но това важи, разбира се, само за
Цитат :
когато сте си скапали настроението понякакъв начин


Пък що се отнася до
Цитат :
нещата които правите,когато няма кой да ви се пречка lol!
амиии когато съм сама, обичам да си пея, пък и да си танцувам Когато си тъжен,когато си сам... 635441 Когато си тъжен,когато си сам... 571986 Иначе, когато няма никой друг (наскоро обаче бе установен притеснителен факт, че и в присъствието на хора lol! ) се случва да си говоря сама.. Когато си тъжен,когато си сам... 155759 Когато си тъжен,когато си сам... 27466 lol!
Върнете се в началото Go down
Tyler
фръкнал галош
Tyler


Брой мнения : 19
Registration date : 27.10.2007

Когато си тъжен,когато си сам... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Когато си тъжен,когато си сам...   Когато си тъжен,когато си сам... Icon_minitimeПон Ное 12, 2007 3:14 am

Късаш ни сърцата,Елза Когато си тъжен,когато си сам... 4339
Върнете се в началото Go down
the countess
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
the countess


Брой мнения : 466
Age : 33
Location : Замъкът на Аладин:)
Registration date : 25.10.2007

Когато си тъжен,когато си сам... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Когато си тъжен,когато си сам...   Когато си тъжен,когато си сам... Icon_minitimeПон Ное 12, 2007 9:01 am

Ти не се смей! Когато си тъжен,когато си сам... 294404
Върнете се в началото Go down
trouvemoi
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
trouvemoi


Брой мнения : 368
Age : 34
Location : Capital elwen town
Registration date : 29.10.2007

Когато си тъжен,когато си сам... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Когато си тъжен,когато си сам...   Когато си тъжен,когато си сам... Icon_minitimeПон Ное 12, 2007 9:57 am

на мен понякога ми харесва да съм в меланхолия...
Върнете се в началото Go down
the countess
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
the countess


Брой мнения : 466
Age : 33
Location : Замъкът на Аладин:)
Registration date : 25.10.2007

Когато си тъжен,когато си сам... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Когато си тъжен,когато си сам...   Когато си тъжен,когато си сам... Icon_minitimeПон Ное 12, 2007 12:21 pm

Има и такива моменти,в които се нуждаем от рамо да си поплачем,но признавам,че често предпочитам да си плача на себе си-понеже аз най-добре си се разбирам
Върнете се в началото Go down
ReD^bLo0deD^HeArT
омагьосан
омагьосан
ReD^bLo0deD^HeArT


Брой мнения : 181
Age : 34
Location : 7h3 5tH DiM3n5i0n :Pp~
Registration date : 24.10.2007

Когато си тъжен,когато си сам... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Когато си тъжен,когато си сам...   Когато си тъжен,когато си сам... Icon_minitimeПон Ное 12, 2007 4:33 pm

ахаха има си хас Wink

Пък за говоренето сама- ний те познаваме, разбираме, възприемаме и обичкаме каквато си си Когато си тъжен,когато си сам... 324248 не се променяй Когато си тъжен,когато си сам... 643813

А в кофти настроение като съм... ставам или тиха, мълчалива, меланхолична, тъжна, начумерена и чувствам как ако не заплача ще се пръсна, но за щастие удържам и сълзите и пръскането, така че всички привидно в повечето случаи виждат един мрачен непукизъм... или цинична, язителна, иронична, досадна... или в потока на мисли се замислям за нещо и ставам уникално проницателна Smile

И трите се случват доста често, а понякога дори две наведнъж Smile обикновено първото и третото... как да е Smile

А иначе какво правя когато никой не ме гледа... преди обичах да си пея и танцувам по долни гащи Razz (не, базикам се за гащите) само че напоследък е мн пренаселено вкъщи, а лятот когато не беше аз самата не се спирах така че... сега когато съм сама се отдавам на четене предимно Smile
Върнете се в началото Go down
trouvemoi
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
trouvemoi


Брой мнения : 368
Age : 34
Location : Capital elwen town
Registration date : 29.10.2007

Когато си тъжен,когато си сам... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Когато си тъжен,когато си сам...   Когато си тъжен,когато си сам... Icon_minitimeПон Ное 12, 2007 8:15 pm

ми да задължително е да има среда за меланхолията
Върнете се в началото Go down
the countess
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
the countess


Брой мнения : 466
Age : 33
Location : Замъкът на Аладин:)
Registration date : 25.10.2007

Когато си тъжен,когато си сам... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Когато си тъжен,когато си сам...   Когато си тъжен,когато си сам... Icon_minitimeПон Ное 12, 2007 8:40 pm

Хахахахахха ами...ти май ми се подиграваш нещо а хахахах Razz Диме Диме Когато си тъжен,когато си сам... 988800
Върнете се в началото Go down
ReD^bLo0deD^HeArT
омагьосан
омагьосан
ReD^bLo0deD^HeArT


Брой мнения : 181
Age : 34
Location : 7h3 5tH DiM3n5i0n :Pp~
Registration date : 24.10.2007

Когато си тъжен,когато си сам... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Когато си тъжен,когато си сам...   Когато си тъжен,когато си сам... Icon_minitimeПон Ное 12, 2007 9:36 pm

the countess написа:
Хахахахахха ами...ти май ми се подиграваш нещо а хахахах Razz Диме Диме Когато си тъжен,когато си сам... 988800

ъъ не
като подигравка ли звучи?? scratch
Върнете се в началото Go down
the countess
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
the countess


Брой мнения : 466
Age : 33
Location : Замъкът на Аладин:)
Registration date : 25.10.2007

Когато си тъжен,когато си сам... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Когато си тъжен,когато си сам...   Когато си тъжен,когато си сам... Icon_minitimeВто Ное 13, 2007 7:43 am

ми на мене малко така ми прозвуча Когато си тъжен,когато си сам... 988800 Когато си тъжен,когато си сам... 643813
Върнете се в началото Go down
Karolin^Moon
Ab0vE The LaW
Karolin^Moon


Брой мнения : 184
Age : 34
Location : Из дебри тилилейски... :P
Registration date : 24.10.2007

Когато си тъжен,когато си сам... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Когато си тъжен,когато си сам...   Когато си тъжен,когато си сам... Icon_minitimeВто Ное 13, 2007 10:54 pm

the countess написа:
Тук може да споделите нещата които правите,когато няма кой да ви се пречка lol! или когато сте си скапали настроението понякакъв начин Когато си тъжен,когато си сам... 149701 Какво ви се иска да направите тогава и какво не?
Когато съм сама обичам да танцувам, да пея, понякога пък започвам да чета нещо на глас и изразително (след което се смея много), друг път пък пиша стихове, историйки.

Когато ми е скапано настроението си пускам тъжна музика, защото веселата започва да ме нерви. Сядам на земята и просто мълча, докато времето минава...Понякога, когато съм силно огорчена от нещо пиша на лист емоциите си и по този начин отнемам от болката си, успокоявам се (сякаш запечатвам върху листа част от емоцията си)... Понякога гледам филми или чета книги( един вид бягство, това е моя начин)...
Върнете се в началото Go down
https://zvezdi4ka.bulgarianforum.net
trouvemoi
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
trouvemoi


Брой мнения : 368
Age : 34
Location : Capital elwen town
Registration date : 29.10.2007

Когато си тъжен,когато си сам... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Когато си тъжен,когато си сам...   Когато си тъжен,когато си сам... Icon_minitimeСря Ное 14, 2007 8:57 am

ама иначе харесва ли ти да си сама?
Върнете се в началото Go down
the countess
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
the countess


Брой мнения : 466
Age : 33
Location : Замъкът на Аладин:)
Registration date : 25.10.2007

Когато си тъжен,когато си сам... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Когато си тъжен,когато си сам...   Когато си тъжен,когато си сам... Icon_minitimeСря Ное 14, 2007 9:44 am

Аз обичам да оставам сама със себе си,но искам да имам вярно другарче почти винаги
Върнете се в началото Go down
trouvemoi
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
trouvemoi


Брой мнения : 368
Age : 34
Location : Capital elwen town
Registration date : 29.10.2007

Когато си тъжен,когато си сам... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Когато си тъжен,когато си сам...   Когато си тъжен,когато си сам... Icon_minitimeСря Ное 14, 2007 9:57 am

това е проблем на човешката природа
Върнете се в началото Go down
Karolin^Moon
Ab0vE The LaW
Karolin^Moon


Брой мнения : 184
Age : 34
Location : Из дебри тилилейски... :P
Registration date : 24.10.2007

Когато си тъжен,когато си сам... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Когато си тъжен,когато си сам...   Когато си тъжен,когато си сам... Icon_minitimeСря Ное 14, 2007 11:24 am

trouvemoi написа:
ама иначе харесва ли ти да си сама?
Понякога да, понякога не. Понякога имам нужда, някой просто да ме прегърне и да бъде до мен, дръг път пък искам да съм сама за да мога да поплача.
Върнете се в началото Go down
https://zvezdi4ka.bulgarianforum.net
trouvemoi
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
trouvemoi


Брой мнения : 368
Age : 34
Location : Capital elwen town
Registration date : 29.10.2007

Когато си тъжен,когато си сам... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Когато си тъжен,когато си сам...   Когато си тъжен,когато си сам... Icon_minitimeСря Ное 14, 2007 11:45 am

пак ще кажа
това е проблем на човешката природа
Върнете се в началото Go down
the countess
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
the countess


Брой мнения : 466
Age : 33
Location : Замъкът на Аладин:)
Registration date : 25.10.2007

Когато си тъжен,когато си сам... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Когато си тъжен,когато си сам...   Когато си тъжен,когато си сам... Icon_minitimeЧет Ное 15, 2007 11:01 am

В момента съм ужасно зле и ми се иска да не се бях раждала!Животът е лайнян и не го искам!!!Каква ирония-Аз съм човек,който привидно има всичко,а всъщност няма нищо,освен живота си...а не го иска... Sad
Върнете се в началото Go down
trouvemoi
вампирясал пред екрана
вампирясал пред екрана
trouvemoi


Брой мнения : 368
Age : 34
Location : Capital elwen town
Registration date : 29.10.2007

Когато си тъжен,когато си сам... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Когато си тъжен,когато си сам...   Когато си тъжен,когато си сам... Icon_minitimeЧет Ное 15, 2007 7:35 pm

ко е станало бе?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Когато си тъжен,когато си сам... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Когато си тъжен,когато си сам...   Когато си тъжен,когато си сам... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Когато си тъжен,когато си сам...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
zvezdi4ka :: Категории :: Проблеми-
Идете на: